Om oss

Hvem vi er

Meese AS er et autorisert regnskapsbyrå som ble startet av Erling Meese i 1991. Vi er 14 ansatte med kontor i Nordmørsterminalen på Devoldholmen, Astrups gate 9.

Meese AS har rundt 300 kunder i Kristiansundsregionen fordelt på de fleste bransjer. Våre ansatte har bred erfaring fra regnskapsføring og variert industribakgrunn. Erling Meese er daglig leder med overordnet faglig ansvar. 

Vi bruker Visma Global som vårt hoved regnskapssystem. I tillegg fører vi andre regnskapssystem etter kundenes ønsker, og våre kunder ønsker stadig oftere å benytte webbaserte system. Økt digitalisering og automatisering gir nye muligheter for nye teknologiske løsninger innen regnskaps- og økonomistyring.

Ta kontakt om du ønsker en samtale for å se hvilke muligheter nye teknologiske løsninger innen regnskaps- og økonomistyring kan bety for deg og din bedrift.

Kontakt oss
Erling Meese

Erling Meese

Daglig leder

erling.meese@meeseas.no

915 82 706

Autorisert regnskapsfører.
Drevet eget regnskaps- og rådgivningsselskap siden 1991.

Aina Samuelsen

Aina Samuelsen

Autorisert regnskapsfører

aina.samuelsen@meeseas.no

952 54 889

I tillegg mange års erfaring fra ledelse og økonomi innen detaljhandel.

Arild Samuelsen

Arild Samuelsen

Regnskapsmedarbeider

arild.samuelsen@meeseas.no

920 15 394

Ferdigstiller Bachelorgrad i Økonomi og Administrasjon med spesialisering innen regnskap høsten 2018.

Bjarne Bakken

Bjarne Bakken

Regnskapsfører

bjarne.bakken@meeseas.no

479 23 733

Bedriftsøkonom BI.
Allsidig erfaring fra transportsektoren og bilbransjen.

Eirill Dahl

Eirill Dahl

Regnskapsmedarbeider

eirill.dahl@meeseas.no

406 30 907

Mange års erfaring fra arbeid innen regnskap og administrasjon.

Irina Isaksen

Irina Isaksen

Regnskapsmedarbeider

irina.isaksen@meeseas.no

406 04 759

Lang erfaring med regnskapsarbeid fra oljeindustrien.

Margrete Skrøvset

Margrete Skrøvset

Regnskapsmedarbeider

margrete.skrovset@meeseas.no

404 66 044

Over 20 års erfaring med regnskapsarbeid fra mekanisk industri.

Martha Gjøvik

Martha Gjøvik

Regnskapsmedarbeider

martha.gjoevik@meeseas.no

406 04 765

Lang erfaring fra regnskapsbyrå, samt mange års regnskapserfaring fra ulike industribedrifter, inkludert import og eksport av varer.

Mathias Grødahl Klemetsen

Mathias Grødahl Klemetsen

Regnskapsmedarbeider

mathias.klemetsen@meeseas.no

934 30 347

Ferdigstiller Bachelorgrad i Økonomi og Administrasjon med spesialisering innen regnskap høsten 2018.

Miriam Kvambe

Miriam Kvambe

Autorisert regnskapsfører

miriam.kvambe@meeseas.no

934 26 359

Over 10 års erfaring som regnskapsfører med spesiell kunnskap om borettslag og sameier.

Robert Heggem

Robert Heggem

Regnskapsmedarbeider

robert.heggem@meeseas.no

901 69 383

Variert erfaring fra varehandel og oljeindustri, både innen regnskap, administrasjon og HMS.

Åse Ulset

Åse Ulset

Regnskapsmedarbeider

aase.ulset@meeseas.no

924 42 006

Variert og allsidig erfaring med regnskapsarbeid fra bilbransjen og oljeserviceindustrien.

Svein Dahlen

Svein Dahlen

Autorisert regnskapsfører/IT-ansvarlig

svein.dahlen@meeseas.no

968 88 889

Bachelor i Økonomi og Administrasjon med spesialisering innen regnskap. Kompetanse på automatiserte regnskaps- og betalingssystem.

Meese AS

Astrups gate 9, 6509 Kristiansund